Przejdź do treści

Specjalista HR / trener zawodowy / trener zawodowy 60-80%

5
Specjalista HR / Trener zawodowy 60-80%
wolny numer
58244
Rozpoczęcie pracy
obciążenie pracą
100%
typ pracy
obsługi
Berno
5

Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Naszym klientem jest organizacja non-profit z siedzibą w Bernie, która z sukcesem działa w sektorze turystyki i wynajmu apartamentów wakacyjnych w Szwajcarii i regionie śródziemnomorskim. Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu HR od zaraz lub po wcześniejszym umówieniu

Ich zadania
  • Ich zadaniem jest wspieranie praktykantów zawodowych i są wspólnie odpowiedzialni za ich szkolenie
  • Odpowiadasz za procesy HR od rekrutacji do wyjścia
  • Doradzasz menadżerom i pracownikom w sprawach kadrowo-administracyjnych
  • Jesteś pierwszym punktem kontaktowym dla firm ubezpieczeniowych, władz i klientów zewnętrznych
  • Tworzą certyfikaty i inne certyfikaty
  • Będziesz zaangażowany w dalszy rozwój, optymalizację i cyfryzację wewnętrznych procesów HR

Twój profil
  • Ukończyłeś szkolenie handlowe i masz kilkuletnie doświadczenie w szkoleniach zawodowych i HR
  • Cechuje ich zaangażowanie, umiejętność przekonywania i kreatywność
  • Jesteś osobą pozytywną i otwartą, która lubi pracę w zespole
  • Ich sposób pracy jest wysokiej jakości, niezawodny i odpowiedzialny
  • Pracujesz w sposób zorganizowany i ostrożny
  • Znasz nowoczesne narzędzia HR i znasz się na obsłudze komputera, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Masz dobre umiejętności interpersonalne i jesteś osobą godną zaufania, o wysokich umiejętnościach społecznych
  • Twoim językiem ojczystym jest niemiecki, dodatkowa znajomość będzie zaletą

Czego ona oczekuje:
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zmotywowanym trzyosobowym zespole
  • wymagającą i różnorodną pracę
  • dobre świadczenia społeczne
  • Możliwość częściowej pracy z domu
  • centralnie położone miejsce pracy

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno