Przejdź do treści

Kierownik projektu IT / Kierownik projektu IT 60-100%

5
wolny numer
57990
Rozpoczęcie pracy
zgodnie z umową
obciążenie pracą
60-100%
typ pracy
obsługi
Berno
5
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Dla naszego klienta, firmy usługowej z branży IT ze szczególnym naciskiem na doradztwo i zarządzanie projektami, poszukujemy osoby w Bernie lub Zurychu po wcześniejszym umówieniu spotkania:

Ich zadania
  • Planujesz, zarządzasz lub monitorujesz projekty IT i digitalizacji według HERMES
  • Przejmujesz kierowanie zespołem i grupami specjalistycznymi oraz budujesz organizacje projektowe
  • Jesteś odpowiedzialny za opracowanie wyników projektu na różnych jego etapach
  • Jesteś odpowiedzialny za aktywne i kompetentne utrzymywanie relacji oraz współpracę z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Komunikujesz się i tworzysz sieci kontaktów z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Twój profil
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Charakteryzują się wysokimi zdolnościami przywódczymi i organizacyjnymi
  • Posiadasz certyfikaty IPMA C i HERMES Advanced lub jesteś gotowy je zdobyć
  • Znajomość procesów informatycznych w administracji publicznej będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego i dobrą znajomość języka francuskiego

Czego ona oczekuje
Elastyczny model czasu pracy z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Dalsze korzyści obejmują dalsze możliwości szkolenia, pojazdy do pływania oraz sale fitness i relaksacyjne.

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno