Przejdź do treści

Agent ds. Obsługi Klienta 60-100% (bez sprzedaży telefonicznej!)

5
wolny numer
57986
Rozpoczęcie pracy
natychmiast/po wcześniejszym umówieniu
obciążenie pracą
60-100%
typ pracy
stały operator
obsługi
Berno
5
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Długo zastanawiałeś się nad zmianą branży? W takim razie masz z nami całkowitą rację!

Do centrum konsultacji telemedycznych, znanego jako jeden z wiodących dostawców usług Assistance w Bernie Wankdorf, poszukujemy kilku pozytywnych i utalentowanych językowo osób. Miejscem pracy jest Berno-Wankdorf.

Twój profil
  • odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • masz talent do języków i mówisz płynnie po francusku i niemiecku lub włosku i niemiecku
  • normalne umiejętności obsługi komputera
  • chcesz elastycznych godzin pracy
  • silna empatia
 Twoje zadania
  • ocenić pilność medyczną za pomocą oprogramowania do selekcji pacjentów
  • Wsparcie w przypadku zapytań od dostawców usług medycznych w Szwajcarii
  • Odpowiadanie na wezwania administracyjne
  • niektóre zadania weekendowe z hojnym wynagrodzeniem

Co na ciebie czeka
  • znaczącą i zróżnicowaną pracę w obiecującej branży
  • co najmniej pięć tygodni urlopu
  • Możliwość pracy z domu (na terenie Szwajcarii)
  • ostatnia zmiana trwa do godz. 22
  • REKA sprawdza, miejsca parkingowe
  • przestronny pokój socjalny z tarasem z widokiem na piękny Gurten

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?
Złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Wystarczy kliknąć przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. W przypadku pytań lub niejasności proszę dzwonić pod numer +41 31 310 48 82.

Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno