Przejdź do treści

Menedżer sprzedaży Sektor publiczny 60-100%

5
wolny numer
57969
Rozpoczęcie pracy
zgodnie z umową
obciążenie pracą
60-100%
typ pracy
stały operator
obsługi
Berno
5
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Dla naszego klienta, firmy usługowej z branży IT ze szczególnym naciskiem na doradztwo i zarządzanie projektami, poszukujemy osoby do lokalizacji w Bernie po wcześniejszym umówieniu spotkania:

Ich zadania
  • Opiekujesz się kluczowymi klientami w sektorze publicznym i doradzasz klientom w zakresie produktów i rozwiązań
  • Będziesz wspierać rozwój i realizację strategii kontraktowej oraz ściśle współpracować z firmą-matką
  • Negocjujesz umowy i porozumienia z klientami
  • Prowadzisz obserwacje rynku, analizy konkurencji i identyfikujesz nowe trendy
  • Wspierasz kampanie sprzedażowe i marketingowe oraz ściśle współpracujesz z działem HR i marketingiem

Twój profil
  • Masz 2-3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży, konsultingu lub środowisku agencyjnym
  • Jesteś osobą pełną entuzjazmu i pracowitą, z dużym zamiłowaniem do IT
  • Cechuje Cię pewność siebie oraz silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Jesteś skłonny spędzić krótkie pobyty w Berlinie, aby opiekować się klientami na miejscu
  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki, inne języki będą dodatkowym atutem
  • Jesteś osobą komunikatywną

Czego ona oczekuje
Elastyczny model czasu pracy z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Dalsze korzyści obejmują dalsze możliwości szkolenia, pojazdy do pływania oraz sale fitness i relaksacyjne.

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno