Przejdź do treści
5
wolny numer
57968
Rozpoczęcie pracy
zgodnie z umową
obciążenie pracą
60-100%
typ pracy
stały operator
obsługi
Berno
5
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Dla naszego klienta, firmy usługowej z branży IT ze szczególnym naciskiem na doradztwo i zarządzanie projektami, poszukujemy osoby w Bernie lub Zurychu po wcześniejszym umówieniu spotkania:

Konsultant IT 60-100%

Ich zadania
  • Uczestniczysz w projektach i możesz pomóc je kształtować
  • Wspierasz klientów w pokonywaniu wyzwań związanych z cyfryzacją
  • W projektach IT przyjmujesz różne role i perspektywy, na przykład w zarządzaniu projektami lub zapewnianiu jakości
  • Opracowujesz rozwiązania problemów i samodzielnie zarządzasz zleceniami doradczymi dotyczącymi projektów digitalizacyjnych i migracyjnych

Twój profil
  • Posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie informatyki biznesowej lub pokrewnej
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w dużych projektach, doświadczenie w administracji publicznej będzie zaletą
  • Posiadasz certyfikat IPMA D lub HERMES lub chcesz go zdobyć
  • Certyfikaty z zakresu analizy biznesowej i inżynierii wymagań będą dodatkowym atutem
  • Pracujesz metodycznie i masz analityczny i koncepcyjny sposób myślenia
  • Lubisz kontakt z klientem
  • Znasz bardzo dobrze język niemiecki i znasz francuski lub angielski

Czego ona oczekuje
Elastyczny model czasu pracy z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Dalsze korzyści obejmują dalsze możliwości szkolenia, pojazdy do pływania oraz sale fitness i relaksacyjne.

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno