Przejdź do treści

Doradcy ubezpieczeniowi 80-100%

5
wolny numer
56344
Rozpoczęcie pracy
od teraz / po wcześniejszym umówieniu
obciążenie pracą
80-100%
typ pracy
Wdrożenie tymczasowe, Try&Hire, zatrudnienie na stałe
obsługi
Olten
5

Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Poszukujemy kilku osób do renomowanej szwajcarskiej firmy z branży telekomunikacyjnej w Olten, od zaraz lub po uzgodnieniu

Ich zadania
  • Aktywny udział w rozwoju usługi ubezpieczeniowej
  • Obsługa klienta
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • zarządzalne środowisko z krótkimi procesami decyzyjnymi
  • aktywnie kształtując życie codzienne i myśląc samodzielnie

Twój profil
  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe (EFZ) i masz kilkuletnie doświadczenie w contact center firmy ubezpieczeniowej
  • Ukończyłeś dalsze szkolenie, aby zostać pośrednikiem ubezpieczeniowym VBV lub chciałbyś je ukończyć
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu ubezpieczeń i jesteś gotowy ją poszerzyć
  • Twoim językiem ojczystym jest francuski lub włoski i dobrze znasz język niemiecki w mowie i piśmie; znajomość języka angielskiego będzie zaletą
  • Nie masz żadnych wpisów w windykacji ani wyciągu z rejestru karnego
  • Twoja postawa jest zwycięska i masz talent sprzedażowy
  • Masz dużą świadomość jakości i jesteś zorientowany na klienta

Czego ona oczekuje
Sprawiedliwy system wynagrodzeń, hojne świadczenia socjalne, atrakcyjne świadczenia dodatkowe, elastyczne modele pracy. Ważna jest zdrowa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym.

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno