Przejdź do treści

Kierownik Projektu / Kierownik Projektu Nieruchomości 80-100%

5
wolny numer
55570
Rozpoczęcie pracy
od teraz / po wcześniejszym umówieniu
obciążenie pracą
80-100%
typ pracy
Oddelegowanie tymczasowe, zatrudnienie stałe
obsługi
Berno
5
Umierać EXPRESS PERSONAL AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bernie, Bazylei, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Dla naszego klienta z sektora publicznego poszukujemy osoby od zaraz lub po wcześniejszym umówieniu się:

Ich zadania
  • Podstawowa działalność w branży budowlanej i meblarskiej
  • Zarządzanie nowymi projektami budowy, przebudowy i demontażu obiektów zakwaterowania w sytuacjach awaryjnych
  • tworzyć opracowania i koncepcje tematyczne
  • Konserwacja budynku, Odpowiedzialność za prace porządkowe i porządkowe

Twój profil
  • Ukończone szkolenie jako kreślarz EFZ, specjalizujący się w architekturze z dalszym szkoleniem na stanowisko kierownika projektu budowlanego i zarządcy nieruchomości kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika projektu
  • Dobra znajomość palety Office i biegła obsługa programu AutoCAD
  • Talent komunikacyjny, pewność siebie, umiejętności dyplomatyczne i asertywność
  • Dobra ustna znajomość języka francuskiego będzie zaletą
  • bardzo dobre umiejętności analityczne, redakcyjne i koncepcyjne
  • Umiejętność samodzielnego, precyzyjnego i rzetelnego wykonywania zadań
  • Chęć do częstszych podróży

Czego ona oczekuje
Do lokalizacji w Bernie można łatwo dojechać środkami transportu publicznego. Oprócz ekscytującej i zróżnicowanej pracy możesz spodziewać się dobrego wynagrodzenia.

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po przejrzeniu dokumentów. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno