Przejdź do treści
wolny numer
55117
Rozpoczęcie pracy
natychmiast / po uzgodnieniu
obciążenie pracą
80-100%
typ pracy
obsługi
Köniz
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Nasz klient, firma ubezpieczeniowa w Szwajcarii, oferuje stałe stanowisko dla niezależnej i otwartej osobowości. Stanowisko to 60% w biurze i 40% w terenie. Biuro znajduje się w lokalizacji Köniz.

Poszukujemy kilku:

Doradcy finansowi 80-100%

Ich zadania
  • Po okresie próbnym będziesz odpowiedzialny za opiekę nad obecnymi klientami
  • pozyskiwanie i wspieranie klientów
  • opracowanie prywatnej strategii finansowej dla klientów
  • samodzielna realizacja spotkań z klientami
  • Chęć specjalizacji jako konsultant lub na stanowisku kierowniczym

Twój profil
  • Ukończyłeś szkolenie handlowe (EFZ lub EBA) lub posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Pracujesz niezależnie i masz przedsiębiorczy sposób myślenia
  • Cechuje Cię otwartość i komunikatywność
  • bardzo dobra wytrzymałość
  • Dobre umiejętności IT

Czego ona oczekuje
  • program szkolenia praktycznego i teoretycznego
  • ponadprzeciętne płace
  • Seminaria rozwoju osobistego
  • Zarządzanie czasem wolnym i wysoki stopień samodzielności
  • bardzo dobre możliwości rozwoju
  • Wsparcie doświadczonych konsultantów w transferze know-how
  • Wakacje w pierwszym roku 4 tygodnie / od 2 lat 6-8 tygodni
  • antycykliczne godziny pracy

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno