Напред към съдържание
4
свободен номер
45070
начало на работа
веднага
натовареност
100%
вид работа
на ползване
Базел
4
на Express Personal AG е специализирана във временни и постоянни позиции и предлага комплексни услуги за персонала. С локации в Базел, Берн, Цюрих и Берлин, ние подпомагаме нашите клиенти при успешното изпълнение на техните поръчки и проекти

Търсим наш клиент, реномирана компания, базирана в региона на Аргау веднага за временно назначение с възможност за постоянна работа

механик 100%

задачи
  • Опаковъчна ламарина след лазерно рязане
  • Съберете ламарина
  • Опаковка
  • Пресоване и печене

изисквания
  • Желан няколко години професионален опит в бранша
  • Висока степен на ангажираност и висока степен на независимост и инициативност
  • силни умения за работа в екип

Ние предлагаме
  • разнообразни и отговорни задачи
  • отворен екип и висококачествена работна атмосфера
  • Работно място с най-съвременни машини, в оживена и динамична среда
Haben wir Ihr Interesse geweckt?
Тогава кандидатствайте сега, като използвате онлайн формуляра за кандидатстване. За да направите това, кликнете върху бутона "Приложи". Очаквам вашето досие и ще се радвам да ви дам обратна връзка, след като прегледам документите ви. Ако имате въпроси или нещо не е ясно, просто ми се обадете на +41 61 228 90 13.
Изпратете приложение
JenniferReist_1000x1000
Пътува Дженифър
Съветник по персонала
EXPRESS PERSONAL AG
Steinenvorstadt 73
CH-4051 Базел