Salt la conținut

Grădinar peisagist / grădinar peisagist EFZ / EBA

1
numărul postului vacant
57293
începerea lucrului
imediat
pensum
100%
tip de job
Utilizare temp., încercare și angajare
de utilizare
Basel
1
. Express Personal AG este specializată în posturi temporare și permanente și oferă servicii complete de personal. Cu locații în Basel, Berna, Zurich și Berlin, sprijinim clienții noștri pentru a-și implementa cu succes comenzile și proiectele.

Cautam un post permanent pentru clientul nostru, o companie de renume cu sediul in Basel, cu efect imediat

Gradinar peisagist EFZ / EBA

Ihr Aufgabengebiet:
  • Construcția și modificarea noilor instalații
  • Întreținerea și îngrijirea grădinilor și facilităților
  • Lucrări de așezare a pietrei (pavaj, piatră naturală etc...)
  • Strângeți ghidul
  • Pregătirea lucrărilor de subterană și beton
  • Operarea diferitelor mașini mici, cum ar fi excavatoare mici
  • Ingrijirea si intretinerea materialelor de lucru, masini, vehicule

Din profilul dvs.:
  • pregătire finalizată în sectorul horticol
  • Cunoștințe bune de limba germană la vorbit și scris
  • Comportament bine îngrijit și încrezător
  • fiabilitate ridicată și independență
La ce se așteaptă ea
Vă așteaptă un loc de muncă interesant și variat. Clientul iti ofera conditii atractive de angajare intr-o companie de succes.

V-am stârnit interesul?
Apoi aplicați acum folosind formularul de cerere online. Pentru a face acest lucru, faceți clic pe butonul „Aplicați”. Așteptăm cu nerăbdare să primim dosarul dvs. și vom fi bucuroși să vă oferim feedback după vizualizarea documentelor dvs. Dacă aveți întrebări sau nu sunteți clar, sunați pur și simplu specialistul responsabil la 061 227 90 17.

Trimiteți cererea
KristelSchmidt_1000x1000
Soleta Krystle
consultant HR
EXPRESS PERSONAL AG
Steinenvorstadt 73
CH-4051 Basel