Salt la conținut

Foreman ​/ foreman construcție drumuri 100% – locație Elveția

1
Maistru constructii drumuri 100% – locatie Elvetia
numărul postului vacant
55081
începerea lucrului
imediat sau cu programare
pensum
100%
tip de job
Implementare temporară, Try&Hire, plasare permanentă
de utilizare
Berna, Biel, Solothurn sau Thun
1

. Express Personal GmbH este specializată în posturi temporare și permanente și oferă servicii complete de personal. Cu locații în Basel, Berna, Zurich și Berlin, sprijinim clienții noștri în implementarea cu succes a comenzilor și proiectelor lor.

Căutăm pe cineva pentru diverși clienți în regiunile Berna, Biel, Solothurn și Thun

domeniul dvs. de responsabilitate

Sarcinile dumneavoastră includ săpături, lucrări de terasament și săpături, umplerea șanțurilor și realizarea subsolului, terasamentelor, drenajului, sistemelor de canalizare, liniilor de deservire, straturilor de fundație, finisajelor de margine, precum și aplicarea de acoperiri cu conținut de bitum și de beton. pregătirea muncii planificați personalul, mașinile și materialele, configurați șantierul, marcați structura folosind planuri și organizați livrarea la timp a materialului.

Profilul dvs.

  • Leadership și abilități sociale

  • Aptitudini organizatorice

  • capacitatea de exercitiu

  • înalt simț al responsabilității

  • câțiva ani de experiență profesională

La ce se așteaptă ea

Vă oferim un pachet complet, fără griji: găsirea unei locuințe, obținerea permiselor, remunerarea corectă, sfaturi profesionale și personale, condiții foarte bune de angajare și sprijin competent angajaților.

V-am stârnit interesul?

Apoi aplicați acum folosind formularul de cerere online. Pentru a face acest lucru, faceți clic pe butonul „Aplicați”. Aștept cu nerăbdare dosarul dvs. și vă voi oferi feedback după vizualizarea documentelor dvs. Dacă aveți întrebări sau nu sunteți clar, sunați-mă la +41 31 310 48 83.

EXPRESS PERSONAL GMBH
Unter den Linden 10
10117 Berlin
+49 30 700 140 340

www.expresspersonal.de

Trimiteți cererea
Mori Fabian
consultant de recrutare
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Berna