Salt la conținut
1
Maistru - constructii 100%
numărul postului vacant
55064
începerea lucrului
imediat sau cu programare
pensum
100%
tip de job
Implementare temporară, Try&Hire, plasare permanentă
de utilizare
Berna, Biel, Solothurn sau Thun
1

. Express Personal GmbH este specializată în posturi temporare și permanente și oferă servicii complete de personal. Cu locații în Basel, Berna, Zurich și Berlin, sprijinim clienții noștri în implementarea cu succes a comenzilor și proiectelor lor.

Căutăm pe cineva pentru diverși clienți în regiunile Berna, Biel, Solothurn și Thun

domeniul dvs. de responsabilitate

Reprezentați interesele companiei de construcții pe șantier. În calitate de supervizor, sunteți responsabil să vă asigurați că o structură este construită în conformitate cu planurile de arhitectură și inginerie. În timpul pregătirii lucrărilor, planificați utilizarea economică a personalului, inventarului, materialelor și serviciilor externe, ținând cont de disponibilitatea acestora și de condițiile generale.

Profilul dvs.
  • Leadership și abilități sociale
  • Aptitudini organizatorice
  • capacitatea de exercitiu
  • înalt simț al responsabilității
  • câțiva ani de experiență profesională
  • Maistru constructii cu certificat federal Certificat de specialist

La ce se așteaptă ea
Vă oferim un loc de muncă foarte variat și solicitant într-un mediu de lucru dinamic, cu condiții de angajare interesante. Există, de asemenea, posibilitatea de angajare pe termen lung

V-am stârnit interesul?
Apoi aplicați acum folosind formularul de cerere online. Pentru a face acest lucru, faceți clic pe butonul „Aplicați”. Aștept cu nerăbdare dosarul dvs. și vă voi oferi feedback după vizualizarea documentelor dvs. Dacă aveți întrebări sau nu sunteți clar, sunați-mă la +41 31 310 48 83.
Trimiteți cererea
Mori Fabian
consultant de recrutare
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Berna