Przejdź do treści

Zarządca nieruchomości / zarządca nieruchomości 100%

5
wolny numer
57217
Rozpoczęcie pracy
natychmiast lub po wcześniejszym umówieniu
obciążenie pracą
100%
typ pracy
obsługi
Biel / Bienne
5
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Dla naszego klienta, uznanej firmy z branży nieruchomości z lokalizacjami na terenie całej Szwajcarii, poszukujemy osoby do lokalizacji w Biel/Bienne ze skutkiem natychmiastowym lub po wcześniejszym umówieniu

Menedżer nieruchomości 100%

Ich zadania
  • Zarządzasz własnym, atrakcyjnym portfelem nieruchomości (nieruchomości komercyjne i mieszkalne)
  • Opracowujesz budżety nieruchomości oraz tworzysz opisy techniczne nieruchomości i raporty kontrolne
  • Przeprowadzasz przeglądy mieszkań, przeglądy i przekazania
  • Zapewniasz wsparcie administracyjne przy remontach i realizacji remontów
  • Opiekujesz się najemcami i właścicielami nieruchomości oraz jesteś pierwszym punktem kontaktu dla handlowców i zarządców nieruchomości

Twój profil
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, dodatkowym atutem będzie wykształcenie jako zarządca nieruchomości
  • Wyglądasz na profesjonalistę, jesteś zorientowany na usługi i masz umiejętności negocjacyjne
  • Pracujesz samodzielnie, rzetelnie i racjonalnie
  • Twoje myśli i działania są przedsiębiorcze
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki i francuski w mowie i piśmie

Czego ona oczekuje
Firma rodzinna, stawiająca na zespołowe i różnorodne zadania, nowoczesny model czasu pracy i korporacyjną kulturę pracy zespołowej.

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno