Przejdź do treści

Menedżer Nieruchomości 80-100%

5
wolny numer
57074
Rozpoczęcie pracy
natychmiast lub po wcześniejszym umówieniu
obciążenie pracą
80-100%
typ pracy
Wdrożenie tymczasowe, Try&Hire, zatrudnienie na stałe
obsługi
Herzogenbuchsee
5
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów.

Dla naszego klienta, działającej od wielu lat firmy z branży nieruchomości z siedzibą w Herzogenbuchsee, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zarządca nieruchomości 80-100%

Ich zadania
  • Aktywnie uczestniczysz w zarządzaniu nieruchomościami z własnym portfelem i realizujesz prace komercyjne
  • Opiekują się najemcami i właścicielami w sposób kompetentny i godny zaufania
  • Organizują i prowadzą spotkania właścicieli mieszkań
  • Jesteś odpowiedzialny za końcową kontrolę księgowości nieruchomości

Twój profil
  • Ukończyłeś podstawowe szkolenie handlowe i dalsze szkolenie jako zarządca nieruchomości z certyfikatem federalnym. Kwalifikacje specjalistyczne lub odpowiednie doświadczenie
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości
  • Lubisz kontakt z klientem i pracę w zespole
  • Jej sposób pracy charakteryzuje się niezależnością i inicjatywą

Czego ona oczekuje
Firma rodzinna, stawiająca na zespołowe i różnorodne zadania, nowoczesny model czasu pracy i korporacyjną kulturę pracy zespołowej.

Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 31 310 48 82.
Wyślij aplikację
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Walentina
EXPRESS PERSONAL AG
Zbrojownia 24
CH-3001 Berno