Przejdź do treści
4
wolny numer
45070
Rozpoczęcie pracy
natychmiast
obciążenie pracą
100%
typ pracy
obsługi
Basel
4
Umierać Express Personal AG specjalizuje się w pracy na stanowiskach tymczasowych i stałych oraz oferuje kompleksową obsługę kadrową. Dzięki oddziałom w Bazylei, Bernie, Zurychu i Berlinie wspieramy naszych klientów w skutecznej realizacji ich zamówień i projektów

Poszukujemy naszego klienta, renomowanej firmy z siedzibą w regionie Aargau natychmiast na umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe

Mechanik 100%

Zadania
  • Pakowanie blachy po cięciu laserem
  • Zbierz blachę
  • Opakowanie
  • Prasowanie i pieczenie

Wymagania
  • Pożądane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz wysoki stopień niezależności i inicjatywy
  • silne umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy
  • różnorodne i odpowiedzialne zadania
  • otwarty zespół i wysokiej jakości atmosferę pracy
  • Miejsce pracy z najnowocześniejszymi maszynami, w tętniącym życiem i dynamicznym środowisku
Czyżbyśmy wzbudził Państwa zainteresowanie?
Następnie złóż wniosek już teraz, korzystając z formularza zgłoszeniowego online. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zastosuj”. Z niecierpliwością czekam na Twoją dokumentację i chętnie przekażę Ci opinię po zapoznaniu się z dokumentami. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewien, zadzwoń do mnie pod numer +41 61 228 90 13.
Wyślij aplikację
JenniferReist_1000x1000
Podróżuje Jennifer
Doradca Personalny
EXPRESS PERSONAL AG
Steinenvorstadt 73
CH-4051 Bazylea