Ugrás a tartalomra

Ingatlan menedzser / ingatlan menedzser 100%

5
üresedési szám
57217
a munka kezdete
azonnal vagy előre egyeztetett időpontban
Penzum
100%
típusú munka
használat
Biel / Bienne
5
az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Ügyfelünk, egy svájci szerte telephellyel rendelkező ingatlanos cég, keresünk valakit Biel/Bienne-i helyszínre azonnali hatállyal vagy előre egyeztetett időpontban.

100%-os ingatlan menedzser

Feladataikat
  • Ön kezeli saját vonzó ingatlanportfólióját (kereskedelmi és lakóingatlanok)
  • Ön kidolgozza az ingatlan költségvetését, valamint műszaki ingatlanleírásokat és ellenőrzési jelentéseket készít
  • Lakásvizsgálatot, átvizsgálást, átadás-átvételt végez
  • Adminisztratív támogatást nyújt a felújításokhoz és a felújítások megvalósításához
  • Ön gondoskodik a bérlőkről és az ingatlantulajdonosokról, és Ön az első kapcsolattartó a kereskedők és az ingatlankezelők számára

Az Ön profilja
  • Több éves ingatlankezelési tapasztalatod van, ingatlanvezetői továbbképzés előnyt jelent
  • Profinak tűnsz, szolgáltatásorientált vagy, és rendelkezel tárgyalókészséggel
  • Önállóan, megbízhatóan és racionálisan dolgozol
  • Gondolataid és tetteid vállalkozó szelleműek
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Nagyon jó szóban és írásban beszélsz németül és franciául

Amit ő vár
Családi vállalkozás csapatorientált és sokrétű feladatokkal, modern munkaidő-modellel és a csapatmunka vállalati kultúrájával.

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és szívesen adok visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 82 telefonszámon.
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Valentina
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern