Ugrás a tartalomra
2
üresedési szám
56621
a munka kezdete
azonnal
Penzum
100%
típusú munka
Temp. bevetés, állandó elhelyezés
használat
Thun, Spiez, Zweisimmen vagy Gstaad
2
az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Berni oberlandi céghez keresünk valakit azonnal vagy megegyezés szerint

villamosmérnök 100%

Az Ön feladatai:

  • Új, átalakított vagy ipari épületek elektromos szereléseinek elvégzése a hatályos előírásoknak és terveknek megfelelően
  • A csapatvezető által Önnek kiosztott megrendelések gyors feldolgozásának biztosítása
  • Általános villanyszerelői vagy szerelői feladatok önálló elvégzése, mint kábelfektetés, kapcsolóberendezések bekötése, kapcsolók, aljzatok szerelése stb.
  • Ha szükséges, nagyobb projekteknél a segédtechnikusok műszaki irányításáért és vezetéséért felelősséget vállalni

Bemutatkozás:

  • Villanyszerelő szakképzettség vagy több éves releváns szakmai tapasztalat villanyszerelési területen
  • Jó német nyelvtudás az utasítások és tervek megértéséhez, valamint a csapattal és szükség esetén az ügyfelekkel való kommunikációhoz
  • Villanyszerelés szakszerű kivitelezéséhez szakszerű kivitelezés és műszaki hozzáértés
  • Független és megbízható munkamódszer a rendelések időben történő és minőségi feldolgozása érdekében
  • Csapatmunka készségek a csapatvezetővel, a segédtechnikusokkal és más érintett alkalmazottakkal való hatékony együttműködéshez

Amit kínálni tudunk:

  • Változatos munkavégzés dinamikus csapatokban
  • Állandó pozíció vagy próba-bérlés lehetősége
  • Versenyképes javadalmazás és juttatások
  • Továbbképzési lehetőség a tudás bővítésére
  • Kellemes munkakörnyezet modern munkaeszközökkel és anyagokkal
  • Lehetőség érdekes projektekben való részvételre új, átalakító vagy ipari építés területén
  • Támogatás tapasztalt csapatvezetőktől
  • Lehetőség van villanyszerelői készségeinek és tapasztalatainak fejlesztésére
  • Vállalati kultúra, amely elősegíti a csapatmunkát, a megbízhatóságot és a függetlenséget

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és szívesen adok visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 86 telefonszámon.

Lukas Diethelm_1000x1000
Diethelm Lukas
Osztályvezető/GL tag
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern