Ugrás a tartalomra

Projektmenedzser / Projektmenedzser 100%

2
Projektmenedzser / projektmenedzser 100%
üresedési szám
56615
a munka kezdete
egyeztetés alapján
Penzum
100%
típusú munka
Temp. bevetés, állandó elhelyezés
használat
Bern / Zéland
2

az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Ügyfelünk egy regionális vezető villamossági vállalat, amely a modern elektrotechnika teljes spektrumát kínálja. Megbeszélés alapján keresünk valakit a csapat erősítésére

A te felelősségi köröd

  • Új építési és átalakítási projektek független irányítása az elektromos szektorban
  • Felelős a határidők, a minőségi és költségcélok betartásáért
  • Költségek, kiadások és költségvetések nyomon követése és ellenőrzése (beleértve a jelentést is)
  • Az alkalmazottak tervezése, koordinálása
  • Új projektek beszerzése
  • Ügyfélkapcsolatok fenntartása, bővítése
Az Ön profilja

  • Elvégezte az elektromos projektmenedzser továbbképzését és szövetségi bizonyítványt. dipl. Villanyszerelő (vagy képzésben)
  • Bizonyított szakmai tapasztalat projektmenedzserként az elektromos szektorban
  • Német vagy francia anyanyelv (a másik nyelv folyékony szóbeli ismerete)
  • Ápolt megjelenés
  • Vevőorientáció és vállalkozói gondolkodás

Amit ő vár

Önálló és változatos munka vár rád egy innovatív cégnél. Garantált az alapos bemutatkozás, a vezetők és a motivált csapat támogatása.

  • Lehetőséget dolgozni egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek az elektromos szektorban
  • Vonzó fizetési csomag és szociális juttatások
  • Továbbképzési lehetőség személyes és szakmai fejlődéshez
  • Kellemes munkakörnyezet modern felszerelésekkel
  • Csapatorientált együttműködés és nyitott kommunikációs kultúra
  • Lehetőség, hogy hozzájáruljon vezetői készségeihez és műszaki szakértelméhez, és továbbfejlessze azokat
  • Teret a kreativitásnak és az önálló munkának

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és szívesen adok visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 86-as telefonszámon.

Lukas Diethelm_1000x1000
Diethelm Lukas
Osztályvezető/GL tag
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern