Ugrás a tartalomra

HR szakember / szakoktató / szakoktató 60-80%

5
HR szakember / szakoktató 60-80%
üresedési szám
58244
a munka kezdete
Penzum
100%
típusú munka
használat
Bern
5

az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Ügyfelünk egy berni non-profit szervezet, amely sikeresen tevékenykedik a turisztikai szektorban és a nyaralóapartmanok bérbeadásában Svájcban és a mediterrán régióban. A HR csapatba keresünk valakit azonnal vagy előre egyeztetett időpontban

Feladataikat
  • Azért vannak, hogy támogassák a kereskedelmi tanulókat, és közösen felelősek képzésükért
  • Ön felelős a HR folyamatokért a toborzástól a kilépésig
  • Tanácsot ad a vezetőknek és az alkalmazottaknak személyzeti adminisztratív kérdésekben
  • Ön az első kapcsolattartó a biztosítótársaságok, hatóságok és külső ügyfelek számára
  • Tanúsítványokat és egyéb tanúsítványokat hoznak létre
  • Részt vesz a belső HR folyamatok továbbfejlesztésében, optimalizálásában és digitalizálásában

Az Ön profilja
  • Kereskedelmi képzést végzett, és több éves szakképzési és HR-es tapasztalattal rendelkezik
  • Elkötelezettség, meggyőzőkészség és kreativitás jellemzi őket
  • Pozitív és nyitott személyiség vagy, aki szeret csapatban dolgozni
  • Munkájuk minősége, megbízható és felelősségteljes
  • Strukturáltan és körültekintően dolgozol
  • Ismered a modern HR-eszközöket és jártas vagy az SAP ismeretek terén;
  • Jó emberek készségeid vannak, és megbízható személy vagy, magas szociális képességekkel
  • Anyanyelve német, további ismerete előnyt jelent

Amit ő vár:
  • nagyon jó munkahelyi légkör egy motivált háromfős csapatban
  • igényes és sokrétű munka
  • jó szociális juttatások
  • Részleges otthoni munkavégzés lehetősége
  • központi elhelyezkedésű munkahely

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és szívesen adok visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 82-as telefonszámon.
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Valentina
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern