Ugrás a tartalomra

Ügyfélszolgálati ügynök 60-100% (telefonos értékesítés nélkül!)

5
üresedési szám
57986
a munka kezdete
azonnal/megbeszélés szerint
Penzum
60-100%
típusú munka
állandó kezelő
használat
Bern
5
az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Régóta gondolkodik iparágváltáson? Akkor nekünk teljesen igazad van!

Bern Wankdorf egyik vezető asszisztensi szolgáltatójaként ismert telemedicinális tanácsadó központba több pozitív és nyelvileg tehetséges személyiséget keresünk. A munkavégzés helye Bern-Wankdorf.

Profilod
  • releváns szakmai tapasztalat
  • van tehetséged a nyelvekhez, és folyékonyan beszélsz franciául és németül vagy olaszul és németül
  • normál számítógépes ismeretek
  • rugalmas munkaidőt szeretne
  • erős empátia
 Az Ön feladatai
  • értékelje az orvosi sürgősséget egy szoftveres osztályozási rendszer segítségével
  • Támogatás a svájci orvosi szolgáltatók kérdéseivel kapcsolatban
  • Adminisztratív hívások fogadása
  • néhány hétvégi megbízás bőkezű kompenzációval

Mi vár rád
  • tartalmas és változatos munkát egy ígéretes iparágban
  • legalább öt hét szabadság
  • Otthoni munkavégzés lehetősége (Svájcon belül)
  • az utolsó műszak 22 óráig tart
  • REKA csekk, parkolóhelyek
  • tágas pihenőszoba terasszal, kilátással a gyönyörű Gurtenre

Felkeltettük érdeklődését?
Jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Egyszerűen kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és szívesen adok visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 82 telefonszámon.

ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Valentina
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern