Ugrás a tartalomra

A menekültügyi központok szakértője / a menekültügyi központok szakértője 80-100%

5
üresedési szám
57983
a munka kezdete
azonnal vagy előre egyeztetett időpontban
Penzum
80-100%
típusú munka
Temp. bevetés, Try&Hire, állandó elhelyezés
használat
Bern
5
az EXPRESS PERSONAL Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Berni, bázeli, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Közszférából érkező ügyfelünk számára most keresünk munkatársat a berni menekültügyi központ területére állandó munkakörbe (állandó állás lehetőségével).

Feladataikat
  • Biztosítják az egészségügyi és foglalkoztatási programokat a menedékkérők számára
  • Ön a menedékkérők kapcsolattartója, és segít a szállással és egyéb problémákkal kapcsolatos kérdésekben
  • Támogatják a szálláshelyek kihasználtságát, megvalósítják a menedékkérők elosztását
  • Ellenőrző feladatokat vállal, és munkacsoportokban dolgozik
  • Támogatják és koordinálják a Szövetségi Menekültügyi Központ együttműködését
  • Külső megbízásokat végez a berni menekültügyi régió helyszínein (céges járművel)

Az Ön profilja
  • Társadalom- vagy bölcsészettudományi egyetemi végzettséggel és ideális esetben 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Magas kommunikációs készségekkel rendelkezel, rugalmas vagy, képes vagy kritikára és konfliktusra
  • Strukturáltan dolgozol, és hálózatos gondolkodásod van
  • Kiváló szervező és elemző képességed van
  • Jól ismersz egy második hivatalos nyelvet és beszélsz angolul

Amit ő vár
  • Izgalmas munkakörnyezet szociális orientációval várja Önt.
  • Kihívó feladatokat vállalsz el elkötelezett csapatban.
  • Bernben könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel.
  • A sokrétű tevékenység mellett vonzó díjazást kínálunk.

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és a dokumentumok áttekintése után szívesen adok visszajelzést. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 82 telefonszámon.
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Valentina
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern