Ugrás a tartalomra
5
üresedési szám
57968
a munka kezdete
egyeztetés alapján
Penzum
60-100%
típusú munka
állandó kezelő
használat
Bern
5
az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Ügyfelünknek, az IT iparágban kifejezetten tanácsadással és projektmenedzsmenttel foglalkozó szolgáltató cégünk részére Bernbe vagy Zürichbe keresünk munkatársat, előre egyeztetett időpontban:

IT tanácsadó 60-100%

Feladataikat
  • Ön részt vesz projektekben, és segíthet ezek kialakításában
  • Támogatja ügyfeleit a digitalizációs kihívások leküzdésében
  • Különböző szerepeket és perspektívákat vállal az informatikai projektekben, például a projektmenedzsmentben vagy a minőségbiztosításban
  • Problémák megoldását dolgozza ki, és önállóan kezeli a digitalizációs és migrációs projektekkel kapcsolatos tanácsadói megbízásokat

Az Ön profilja
  • Vállalkozásinformatikus vagy ahhoz hasonló szakirányú egyetemi végzettséged van
  • Nagy projektekben szerzett szakmai tapasztalatod előnyt jelent;
  • IPMA D vagy HERMES minősítéssel rendelkezik, vagy hajlandó megszerezni
  • Előnyt jelent az üzleti elemző és követelménymérnöki végzettség
  • Módszeresen dolgozol, elemző és fogalmi gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Élvezed az ügyfélkapcsolatot
  • Nagyon jó német és francia vagy angol nyelvtudásod van

Amit ő vár
Rugalmas munkaidő-modell ingyenes parkolóhellyel. A további előnyök közé tartozik a továbbképzési lehetőségek, a medencejárművek, valamint a fitnesz- és relaxációs termek.

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és szívesen adok visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 82 telefonszámon.
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Valentina
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern