Ugrás a tartalomra

Audit vezető / Audit vezető

5
üresedési szám
56670
a munka kezdete
egyeztetés alapján
Penzum
80-100%
típusú munka
állandó kezelő
használat
Bern
5
az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Ügyfelünk több mint 30 éve sikeres vagyonkezelői és üzleti tanácsadó cégként a nagyobb Bern régióbann a gazdasági tanácsadás és könyvvizsgálat, adók, számvitel, széleskörű tanácsadás közép- és kisvállalkozások számára széleskörű ágazatokban, szaktudással a nonprofit szektorban aktív.

Szeretne aktívan részt venni a vállalat növekedési folyamatában, és tovább fejleszteni vállalkozói készségeit? Akkor itt van egy egyedülálló lehetőség.

Feladataikat
  • Komplex könyvvizsgálói megbízások menedzselése és független támogatása speciális tanácsadással, mint pl. szerkezetátalakítás, cégfelvásárlás és értékesítés, valamint utódlástervezés.
  • A csapat szakmai képzésének támogatása a könyvvizsgálat területén.
  • A közelgő növekedési szakaszban közvetlen kapcsolatban lesz új és potenciális ügyfelekkel, és lenyűgözi kommunikációs és szakmai tulajdonságait.

Az Ön profilja
  • Szakképzett oklevéllel rendelkezel. Könyvvizsgáló vagy képesített Auditorok
  • Mélyreható tapasztalattal rendelkezik az auditálás minden területén
  • Vezetői tapasztalatát már bizonyította
  • Most szeretné megtenni karrierjének következő lépését

Ez vár rád
  • A család, a magánélet és a munka egyensúlya
  • Vonzó továbbképzési, bérezési és biztosítási modellek
  • rugalmas munkaidő
  • lapos hierarchia
  • Nyitott és családias csapat nagyszerű csapatszellemmel
  • modern munkahely

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várjuk dossziéját, és örömmel adunk visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, egyszerűen hívjon minket a 031 310 48 81 számon. Garantáljuk a diszkréciót.
adriandiethelm-1000x1000
Diethelm Adrian
menedzser
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern