Ugrás a tartalomra

Pénzügyi tanácsadók 80-100%

üresedési szám
55117
a munka kezdete
azonnal / megegyezés szerint
Penzum
80-100%
típusú munka
használat
Köniz
az Express Personal Az AG ideiglenes és állandó állásokra specializálódott, és átfogó személyzeti szolgáltatásokat kínál. Bázeli, berni, zürichi és berlini telephelyeinkkel támogatjuk ügyfeleinket megrendeléseik és projektjeik sikeres végrehajtásában.

Ügyfelünk, egy svájci biztosító társaság állandó pozíciót kínál független és nyitott személyiségnek. A pozíció 60%-a iroda, 40%-a terepen. Az iroda a Könizben található.

Többet is keresünk:

Feladataikat
  • A próbaidő letelte után Ön felel a meglévő ügyfelek gondozásáért
  • ügyfelek megszerzése és támogatása
  • magán pénzügyi stratégia kialakítása az ügyfelek számára
  • az ügyféltalálkozók független lebonyolítása
  • Hajlandóság tanácsadói vagy vezetői pozícióra specializálódni

Az Ön profilja
  • Kereskedelmi képzésben (EFZ vagy EBA) végzett, vagy több éves értékesítési szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Önállóan dolgozol, vállalkozó szellemű vagy
  • Nyitott és kommunikatív modor jellemez
  • nagyon jó állóképesség
  • Jó informatikai készségek

Amit ő vár
  • gyakorlati és elméleti képzési program
  • átlag feletti bérek
  • Személyes fejlesztési szemináriumok
  • Szabadidő-gazdálkodás és magas szintű függetlenség
  • nagyon jó előrelépési lehetőség
  • Tapasztalt tanácsadók támogatása a know-how átadásához
  • Nyaralás az első évben 4 hét / 2 éves kortól 6-8 hét
  • anticiklikus munkaidő

Szikrázta az érdeklődését?
Akkor jelentkezzen most az online jelentkezési űrlap segítségével. Ehhez kattintson az „Alkalmaz” gombra. Várom dossziéját, és szívesen adok visszajelzést a dokumentumok megtekintése után. Ha kérdése van, vagy nem világos, hívjon a +41 31 310 48 82 telefonszámon.
ValentinaAmbrosio_1000x1000
Ambrosio Valentina
EXPRESS PERSONAL AG
Armourygasse 24
CH-3001 Bern